Posted by: rojukene | detsember 15, 2010

Kuidas koolitöödesse natuke vürtsi lisada

Mul on vaja laupäeva hommikuks valmis teha kirjakunsti viimane kodutöö, milleks on tarvis A3 paberile gooti kirjas kirjutada lauseke või paar mõnest muinasjutust, sealjuures esimene täht peab olema initsiaal ning lisaks tekstile peab juures olema sulejoonistus. Kuna ma ei viitsi mingeid mürgiõunu või klaaskingi joonistada, tuli mulle kohe pähe üks tore… ee… asi, mis kunagi meilitsi ringles, nimelt muinasjutt lohest, printsessist ja kangelasest eri metalistiilide moodi:

Olukord: imekaunis printsess on vangistatud lossitorni, mida valvab kuri lohe. Ja siin siis erinevad võimalikud rüütellik-heroilised lõpetused sellele loole erinevate metalstiilide pooldajatele.

POWER METAL
Kangelane saabub valgel ükssarvikul, pääseb lohe käest, vabastab printsessi lossitornist ning nad armastavad teineteist võlumetsas.

THRASH METAL
Kangelane saabub, tapab lohe, päästab printsessi ja kepib teda. Kiirelt ja tõhusalt.

HEAVY METAL
Kangelane saabub “Harleyl”, tapab lohe, joob natuke õlut ja kepib printsessi.

FOLK METAL
Kangelane saabub sõprade seltskonnas, kes mängivad lõõtsa, viiuleid, flööte ja teisi sarnaseid pille; tantsimisest väsinud lohe vajub väsinult kokku ning jääb magama. Pärast lahkuvad kõik … ilma printsessita.

VIKING METAL
Kangelane saabub lahingdrakkaril, tapab lohe oma võimsa tapriga, nülib sellel naha seljast ning sööb lohe ära, vägistab printsessi surnuks, korjab kokku kõik tema kalliskivid ja väärtasjad ning enne, kui lahkub, süütab lossi põlema.

DEATH METAL
Kangelane saabub, tapab lohe, kepib printsessi, tapab printsessi ning sõidab ära.

BLACK METAL
Kangelane saabub keskööl, tapab lohe ning torkab selle lossi väravate ette teibasse. Pärast tegeleb printsessi kallal sodoomiaga, viib läbi Tumeda Rituaali, juues printsessi verd ning seejärel tapab printsessi. Seejärel torkab printsessi lohe kõrvale teibasse.

GORE METAL
Kangelane saabub, tapab lohe ning loobib tolle soolikad lossi ette laiali,kepib printsessi ja tapab ta. Pärast kepib printsessi laipa, lõikab selle kõhu lõhki ja järab soolikaid. Siis kepib laipa veelkord, süütab põlema ning kepib uuesti.

DOOM METAL
Kangelane saabub, näeb lohe tohutut suurust ning mõistab, et ei suuda teda iialgi võita; langeb depressiooni ja tapab end. Lohe sööb kangelase ära ja järelroaks maiustab printsessiga.

PROGRESSIVE METAL
Kangelane saabub koos kitarriga ning laseb kuuldavale 26-minutise soolo. Lohe tapab end igavuse pärast. Kangelane tõuseb treppe mööda printsessi magamistuppa ning mängib veel ühe soolo, kasutades kõiki konservatooriumi viimasel kursusel selgeksõpitud võtteid. Printsess põgeneb…

GLAM METAL
Kangelane saabub, lohe ei suuda teda nähes naeru pidada ning laseb ta lossi sisse. Kangelane paneb printsessi kosmeetikakoti tuuri ning üritab lossi kenasti roosaks võõbata.

GRINDCORE
Kangelane saabub, vehib umbes paar minutit kätega ja kisendab midagi mõistetamatut, seejärel lahkub.

NU METAL
Kangelane saaabub räsitud Honda Civicul ning püüab lohega võidelda, ent põleb elusalt ära, kuna ta idiootlikult laiasäärelised püksid võtavad draakoni leekidest kenasti tuld.

INDUSTRIAL METAL
Kangelane saabub räämas keebis, teeb lohe suunas igasuguseid sündsusetuid liigutusi ning valvemeeskond heidab ta muinasjutumaalt välja.

Ma pole veel lõpuni otsustanud, kas proge või doom, aga üks neist kahest läheb igatahes loosi 🙂

Advertisements

Responses

 1. Gore puhul viiakse läbi mitu akti (… müüb) aga … proge on kerge joonistada – noodid.

  Päikest…

 2. Sisulises mõttes ma annaks oma hääle blackile – sulejoonistus sõbralikult kõrvuti teivastel rippuvatest lohest ja printsessist kerkib juba silme ette.
  Vanakooli heavy on ka muidugi kindlapeale minek, ainult et mismõttes NATUKE õlut???

  • Irw, ma mõtlesin siiski õppejõudu säästa veidike, ta on selline hästi tore keskealine naisterahvas, kes on siiani minusse piisavalt hästi suhtunud 🙂

 3. Mulle Tõnis kahu just eile loengus rääkis, kuidas lohe ja printsessi lood tulid sellest kaunist ajast, kust rüütliromaanid ja kättesaamatu armastuse ülistamine olid au sees. Et noh, õrn rändrüütel armub kurja mehe abikaasasse, kes tema armastusele vastata ei saa ja blaablaa. Et lohe muinasjuttudes olevat ei keegi muu kui abikaasa. ma vaatan nüüd kõiki muinasjutte hoopis teise pilguga 🙂

  • No eks need muinasjutud on kõik ju tulnud mingitest veristest lugudest, Punamütsike oli ju hoiatusmuistend vägistajate ja muude koledate tüüpide eest ja nii edasi 😛

 4. ma Sind üldse ei tunne, aga arvan, et oskad lugu pidada järgmisest jõulukaardist
  http://www.youtube.com/orbitalvox#p/u/0/g1NyadRYKko

  • Aitäh, ma tükk aega naersin 😀


Räägi mulle midagi...

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

Kategooriad

%d bloggers like this: