Posted by: rojukene | mai 17, 2010

Täna pole minu päev

Öösel ärkasin selle peale, et mingi sääseraisk oli mind täpselt talla alt närinud. Tropp.

Kui päriselt üles tulin, suutsid paar sääske mind paarikümne minuti jooksul nii umbes kuuest kohast närida. Väga ebasobiv ajastus, pidin just töötukassasse minema ja no imelik on ju ennast avalikult sügada igalt poolt, nagu kirbud oleks. Aga ei ole ju, õnneks. Kannatasin vaikides ja kangelaslikult, ennast kratsimata.

Töötukassas oli nii kuradi palav, et mul kippus pilt ujuma. Kuna enne istuma ei saa kui nõustaja juurde jõudes, kõikusin seal oma kontsade otsas. Enne mind istus toolil mingi keskealine mees, kes oli oma riided rämedalt ja nähtavalt läbi higistanud. Öäkk. Püüdsin toolil istuda veerand kanniga. Kästi igatahes aktiivselt tööd otsida ning kui ma märkisin, et pole nagu eriti kuhugi kandideerida, siis teatati, et aktiivselt kandideerimine on ikka väga oluline. Facepalm.

Suitsule minnes suutsin korterivõtmed tuppa jätta ja ennast välisukse taha lukustada. Õnneks oli ema just koju jõudmas. Suitsupakk jäi ka muidugi tuppa. See-eest oli postkastivõti kaasas! Mitte, et seal oleks midagi olnud…

Ja tunnistatagu kohe üles, kes käis öösel Rojumobiili kapoti kohal kajakaid pigistamas, ah???

Sitt, ei mingit kahtlust!

Järelikult tuleb täna üles otsida mõni funktsioneeriv pesula… Lausa piinlik oli ringi sõita, inimesed irvitasid ikka laia lõuaga. Tõele au andes – ma irvitaks kah, kui see minu auto poleks.

Aga öösel oli seevastu päris tore, käisime Liisaga guljaitamas. Emajõe kõrval tiigis oli elu, see röökis kõva häälega. Ühes otsas konnad, teises linnud. Nägime rannas pingil kellegi riideid ja vaatasime murelikult veepinda, mis oli täitsa sile. Arutlesime omavahel võrdlemisi kõva häälega, et huvitav, kas on ikka elus… Kergelt piinlik oli muidugi, kui seejärel mingisugune valendav kogu meie selja tagant riietuskabiinist oma riieteni sööstis 😀 Elumärgid – check. Katsusime jõudu tõstetavate palkidega, see pikem oli ikka päris raske 😛 Ajasime mingil hetkel segadusse härraseid politseinikke, kes ilmselt ei suutnud uskuda oma silmi – mis mõttes istuvad 2 tibi kuskil autos täiesti x koha peal ja ajavad lihtsalt juttu?!

Ja siili nägime kah.

Aga siilile sa iial taha keerata ei saa...

Kvaliteedi osas palun esitada kaebused Samsungile, kes mu fööni nii viletsa pildimasina pani.

Advertisements

Responses

  1. olen ennast korra mööda Tartut seda siili otsides tumeroheliseks vihastanud

    • Siil on Siili tänaval 🙂 See, missuguse vääraka kujuga Siili tänav on, on muidugi hoopis teine teema…


Räägi mulle midagi...

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

Kategooriad

%d bloggers like this: