Posted by: rojukene | mai 14, 2010

Tüng, värdjas

Ma tean täpselt, mis tunne tal on.

Pärast enam kui kuu aega kestnud kandideerimist ühele töökohale, mida ma väga tahtsin, sain ma täna kirja, mis põhimõtteliselt ütles, et “keegi teine oli parem, palju õnne – saate edasi tööd otsida!” Sealjuures sain ma kõikidest voorudest läbi ja ikka päris heade tulemustega… Mis ma siis valesti tegin? Või ma lihtsalt ei meeldinud neile, sest ma olen liiga [sisesta ükskõik milline omadussõna]? Tahaks vähemalt teada, et mis nurka siis (maha) lihvida vaja on…

Ning ei, üheski tööportaalis ei ole mitte ühtegi tööpakkumist, mida ma isegi kaaluksin. Või noh, mõni on muidugi, aga enne tõuseb päike solgiämbrist kui sellistele positsioonidele minusugust kogemusteta ja tõupuhtust tõestavate paberiteta isikut otsima hakatakse. Ja valdav osa pakkumistest on ikkagi progejatele, keevitajatele ja müüjatele. No ei sobi, noh!

Lisaks veel juurde fakt, et mul on ikkagi rõõm olla kinnisvaraomanik – 2 korterit on 2 korterit… 😦 Alates 1. juunist vabaneb Võru kesklinnas ühetoaline korter (27,1 ruutmeetrit), kus on eraldi köök ning WC ja vannituba on kokku ehitatud. Soe vesi, keskküte jne. Kui teate kedagi, kes teab kedagi, kes teab kedagi, kes tahaks Võrus korterit üürida, siis palun mulle sellest märku anda.

Advertisements

Räägi mulle midagi...

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

Rubriigid

%d bloggers like this: