Posted by: rojukene | jaanuar 14, 2010

Tahan suve!

Mõista-mõista, mis see on: pilves nagu lotovõidu saanud narkar, vannub aeg-ajalt tasakesi oma nina alla ja püüab iga hinna eest endale mitte jalga auku põletada?

Kui keegi pakkus, et tegu on Rojuga, kes istub üksinda oma tulevases kodus ja eemaldab ahju pealt värvi, võib ta nüüd endale ühe küpsise lubada.

Pealkirjas märgitud soojaootus on tingitud tõigast, et kütta ei saa (illustratsioon allpool) ja akent tuleb töö käigus pärani lahti hoida. Dlja osobenno tupõh: pilves polnud ma mitte seepärast, et suurest hirmust kuumapüstoli ees endale heroiini keele alla süstiks, vaid see kuradima värv haiseb kuumutamisel üsna võikalt… ja maha normaalselt ikkagi ei tule. Aga noh, eks ma puhun & kraabin seda värvi maha nii palju kui saab ja edasi tegutsen mingisuguse abrasiivmeetodi abil. Terasharja või… eks paistab. Praegu ei taha mõelda ka veel mingisuguse hõõrumise peale – vasak käsi ei ole ju harjunud tundide kaupa mingit jurakat peos hoidma (ja sealjuures end valvsana hoidma, et ennast põlema ei paneks – 600 kraadi on ikka omajagu) ning parem ranne saab lihtsalt jõuliste nühkliigutuste tõttu vatti.

Aga üks pilt ja tuhat sõna ja nii edasi. Kõik ei pärine muidugi tänasest ja ärge õiendage, et moblapildid, null kvaliteeti ja nii edasi… olge õnnelikud, et üldse miskit näha saab, eks ole.

Sellest pidi saama aken Euroopasse...

...aga kuna sealt paistis mu omaenda isiklik vend (ei, me pole üldse sarnased, ma tean), hüppasin ma kohe igaks juhuks sammukese tagasi.

Sellest kergvaheseinast on nüüd alles ainult jupike ja sedagi üsna proosalisel põhjusel – ma polnud päris lõpuni veendunud, kas kraanikauss on valmis füüsikaseadusi trotsima ning ainult mingi toki najal püsti seisma 🙂

Pornograafia. Auguga. Kuradi külm on seetõttu.

Umbkaudu 5 tunni jagu eriti aktiivset kuumapuhumist ja nühkimist (äärepealt oleks pahtlilabida suures tööhoos pooleks murdnud)... võiks kiiremini edeneda, kurivaim. Taburetil puhkab väsinud kangelane.

Kõik on nii pooleli...

Pesumasinat “Riga” ei taha keegi omale? Annan täitsa tasuta ära, viige ainult minema! Kui autot pole, võin ka ise kohale tuua, saaks ainult lahti… Juhul kui keegi ei tea, siis jutt käib sellest suurest ja ümmargusest voolikuga UFO-st, mis pildi peal kapi otsas troonib. EDIT: kui see masin töötab, saab hr Jospel selle omale, aga kui ei tööta, on soovijad jätkuvalt sel teemal oodatud sõna võtma 🙂 No et kui tahad endale kodukujunduselementi või…

Kuu aja eest nägi see koht välja hoopis niisugune.

Advertisements

Responses

 1. /vehib käte ja jalgadega/ mina, mina, mina!!! pretendeerin siis!!!

  • Tule ükspäev läbi ja kontrollime.

 2. teeme ära.

 3. Riga pesumasin olevat asendamatu abiline 6lle valmistamisprotsessi forsseerimisel. Vaata, et sa pärast väärt kodumasinast loobumist ei kahetse.

  • Ma tõesti ei näe ennast lähemate aastate jooksul koduõlut vaaritamas, mistõttu mõte teemal “veidi rohkem ruumi” kaalub tugevalt üles argumendi “võib-olla läheb kunagi vaja”. Mul on niigi liiga palju asju, et veel igasugust kola alles hoidma hakata 🙂

   Ja kui selgub, et see ei tööta ja keegi seda ei taha, siis… Siis ma kah ei tea, istutan sinna puu võib-olla või…

 4. Millas Sul jälle talgud tulevad või abikäsi vaja on?

  • Ma ei hakka talguid lähiajal orgunnima, kuna kõigil on niikuinii sess, minul kaasa arvatud. Aga ma ikka õhtuti jõlgun seal, inimesed on lahkesti oodatud mulle seltsi igal ajahetkel, tegevust leiab ka igaühele. Anna mulle teada, millal Sul aega ja viitsimist on ning vioola! 🙂

 5. Mm… See kuumapüstol on üks karm tapariist jah. 😀 Kuna vanemate juures on igavene remont (never-ever ei saa läbi), siis olen sellega omajagu vehkinud ning lõpuks kipub hooletus külge tulema.
  Muidu värvi lõplikuks mahasaamiseks on üks ülikarm mögin ka, mida kantakse peale nagu värvi ja siis peitli või millegagi lükatakse maha. See muidugi haiseb samuti suht hullult…

  • Mhmh, ainult et ma ei julge pottide kallale mingi jubeda keemiaga minna…

   • Mh… Ma eelmises korteris proovisin pottahju peal seda ülikarmi möginat, hais oli tappev, pottidele ei teinud midagi hullu, aga värvi täielikult maha EI saanud… Pildilt paistab, et va püstol annab vähemalt tulemuse, kuigi vaeva hinnaga.

   • No võib-olla praegu jah ei teinud pottidele midagi nähtavalt hullu, aga saad Sa kindel olla, et nad on ka 10 aastat korralikku kütmist hiljem täiesti OK? Ma ei tea, võib-olla on mu kartus täiesti alusetu, aga kui ma kindlalt ei tea, ei hakka riskima ka.

 6. Pesumasina Riga võib kellegile pulmakingituseks viia, ma kunagi Tõnissonile pakkusin ühte tema pulmakingiks, aga ta hakkas jonnima, aga ette pole vaja muidugi mainida, et Riga on …

  • Heh, no ma jätan meelde 🙂


Räägi mulle midagi...

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

Kategooriad

%d bloggers like this: