Posted by: rojukene | juuni 29, 2005

Kuradi kurat

Mu kell (õigemini Metskaplani kell, mida ma kasutan) andis nüüd lõplikult otsad vist. Mis jama on – 2 aastat tagasi ostetud Swatch ja juba läbi omadega? Need peaks ju käima eluaeg ja kauemgi veel. Viimase kuu aja jooksul olen 2 korda nende teeninduses käinud ja lasknud patareisid vahetada ning puhastada, kuna ta jäi kogu aeg maha. Ja teenindusest ei osatud öelda ka, et miks ta maha jääb.

Kurat, mul on vaja uut kella. Praegu on mingine niisk käe peal, ema kuskilt postimüügikataloogist sai kingituseks. Sihuke eriline mõttetus, peenikese punase kunstnahast rihmaga, mis käib 2 korda ümber käe. Sihverplaat on kandiline, mõõtmetelt 1×2 cm ja omab 4 põhinumbrit, ülejäänute asemel on punktid. Asi oleks ju enam-vähem korras, kui need osutid poleks nii neetult lühikesed ja punktikeste vahed nii kuradi katastroofiliselt erinevad! Ma ei saa ju mikroskoopilist malli kaasas kanda, et sellega kella pealt kraade arvutada trollipeatuses. Mul lihtsalt ei ole nii pisikest malli.

Lihtsam on vist uus kell osta. Selline, millel on valge inimese numbrid peal ja kuupäev samuti.

Hm. Miks mul kõik asjad otsi annavad viimasel ajal? HTG sõrmus läks pooleks, nüüd käekell… Kas see tähendab, et ma peaksin oma elus ka muutusi ning uusi tuuli sisse tooma? Ja kui ma seda ei tee, kas siis lähevad mul lõpuks kõik asjad katki, nii materiaalsed kui muud???

Advertisements

Räägi mulle midagi...

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

Rubriigid

%d bloggers like this: